7 Najlepszych Polskich Blogów Rowerowych w 2020 Roku

7 Najlepszych Polskich Blogów Rowerowych w 2020 Roku

7 Najlepszych Polskich Blogów Rowerowych w 2020 Roku

7 Najlepszych Polskich Blogów Rowerowych w 2020 Roku

7 Najlepszych Polskich Blogów Rowerowych w 2020 Roku

7 Najlepszych Polskich Blogów Rowerowych w 2020 Roku

Gdy zaczynałem swoją przygodę z rowerami, uczyłem się głównie z zagranicznych blogów. Lata mijały, a na Polskim rynku pojawiła się duża liczba wybitnych ludzi, którzy nie dość, że zarażają pasją do kolarstwa, to także dzielą się wiedzą na swoich blogach.

Poniżej lista moich ulubionych blogów, które dzielą się wiedzą o tym, jak działa rowerowy świat.

Lista jest przedstawiona alfabetycznie i zachęcam do obserwowania każdej z tych osób/blogów, bo można się od nich wiele nauczyć.

1ENDURO

Od bloga Michała wszystko się zaczęło. Był to pierwszy blog rowerowy, jaki zacząłem czytać. Zainspirował mnie do stworzenia własnego bloga i nadal to robi. Nie ukrywam, czerpię masę wiedzy, jak i inspiracji z jego wpisów. Dzięki Michał

Na blogu 1enduro.pl znajdziesz masę testów, w szczególności poruszany jest wątek enduro. Poza tym znajdziesz tam relacje z wypraw, wskazówki dotyczące techniki jazdy no i oczywiście nie może zabraknąć porad rowerowych. Krótko mówiąc, blog Michała jest kopalnią wiedzy.

ENDURORIDER

Na tym blogu na pewno nie znajdziesz marketingowej paplaniny. Kamil po pewnej przerwie znowu dzieli się wpisami odnośnie serwisu, testami, a także poradami, w szczególności spodobał mi się artykuł o trendach: TRENDY, CZYLI JAK PRZEMYSŁ ROWEROWY BĘDZIE CIĘ CHCIAŁ WY*****Ć W 2020 R. Wydaje mi się, że jest to ostatni blog, na którym mógłbyś spodziewać się naciąganych recenzji w stronę producentów.

HOP CYCLING

Blok z drugiej strony barykady. Poświęcony jest tematyce rowerów szosowych. Znajdziesz tutaj testy, relacje z wypraw ze znakomitymi zdjęciami. Oczywiście na blogu nie może zabraknąć porad rowerowych. Porady nie tylko ograniczają się stricto do rowerów, dowiesz się trochę o podróżowaniu, jakich błędów unikać podczas podróży. Jeżeli nie wiesz gdzie udać się rowerem, to zajrzyj na bloga, a na pewno znajdziesz jakąś miejscówkę dla siebie. Uważaj, blog bardzo mocno wciąga za sprawą genialnych tekstów Maćka. 😉

KAMA ON THE BIKE

Blog przeznaczony głównie dla kobiet? O nie nie nie. Mężczyźni także znajdą Coś dla siebie. Kama dzieli się fotorelacjami ze swoich wypraw, poza tym jak na kobiecego bloga nie mogło zabraknąć poradników serwisowych. 😉 Przy tym blogu zrelaksujesz się, jak i wyciągniesz masę wiedzy.

KNURSWINY

Na blog natrafiłem całkiem przypadkowo dzięki wpisowi Krzysztofa „Eko” Cycling i od tego momentu blog zaczął wciągać mnie coraz bardziej. Kołem napędowym bloga jest jego ekipa. Grupa przyjaciół dzieląca się licznymi testami sprzętu, poradami. Szczególności do mojego serca przypadł epizod pt. Siła, masa, pierdolnięcie. Makso Patol znakomicie w pierwszym epizodzie dobrał grafiki.

MAMBA ON BIKE

Na Mambę natrafiłem w magazynie Bike. I od tamtej pory regularnie zaglądam na bloga. Znajdziesz tutaj wiele foto relacji z wypraw, testów, jak i porad. Blog nie tylko ogranicza się do rowerów, znajdziesz tutaj także trochę lifestyle. Moją uwagę przyciągnęła seria wpisów odnośnie do wystawiania się na zimno, metod Wima Hofa.

ROWEROWE PORADY

W skrócie rowerowa Wikipedia. Na blogu znajdziesz praktycznie wszystko o rowerach. Niezwykle aktywny blog, taki już „10-letni dziadek”, w którym na pewno znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie. Główny trzon bloga tworzą porady rowerowe.

Jako pierwszy pomocną dłoń w blogowaniu wyciągnął do mnie Łukasz. Pozwolił mi opublikować na swoim blogu mój tekst. Przez co dostałem niezły podmuch w żagle. A także podzielił się kilkoma wskazówkami. Dzięki

Tak przedstawia się lista blogów, z których czerpię wiedzę, jak i inspirację. Na koniec mam jedno ważne pytanie do Ciebie.

Który z blogów znalazłby się na Twojej liście?